|
VABILO
Srečanje gospodarstvenikov in obrtnikov primorske, severno primorske, notranjsko-kraške, gorenjske in osrednje slovenske regije
Obrtni dom, Vipavska cesta 4, Ajdovščina
3. marec 2026 ob 17. uri
Slovenija potrebuje novo, bolj ambiciozno in razvojno usmerjeno gospodarsko politiko!
GZS je skupaj z gospodarstveniki in strokovnjaki pripravila gospodarski program Made in Slovenia 2035, kot strateški načrt za učinkovit pospešek razvoja slovenske industrije in gospodarstva, usklajen z globalnimi trendi in specifičnimi konkurenčnimi prednostmi slovenskega gospodarstva.
OZS že leta v okviru zahtev obrti in podjetništva predstavlja Pametne rešitve za obrt in podjetništvo prihodnosti.
Čas je, da skupaj v slovenski prostor pošljemo jasen signal, da mora politika preseči politične interese lastnega političnega mandata in skupaj z gospodarstvom oblikovati gospodarsko politiko, ki v ospredje postavlja pogoje za rast in razvoj gospodarstva.
Zato bomo veseli, če se boste odzvali našemu vabilu in se nam pridružili na srečanju.
S spoštovanjem
Blaž Cvar Tibor Šimonka
Predsednik OZS Predsednik GZS
PRIJAVE
Program srečanja
Stanje v gospodarstvu in prizadevanja gospodarske in obrtno-podjetniške zbornice za izboljšanje konkurenčnosti gospodarstva ter poslovnega okolja.
Tibor Šimonka, predsednik GZS
Blaž Cvar, predsednik OZS
*****
Gospodarski izzivi Slovenije kot članice EU v globalno spremenjenem mednarodnem okolju.
Dr. Mojmir Mrak
*****
Severno Primorska regija kot razvojno naravnana regija... Koliko časa še?
Marino Furlan, direktor Intra lighting
Predstavniki vodstva UO OOZ Ajdovščina in GZS - SPGZ
*****
Poslovno mreženje
PRIJAVE
|